top of page

Odvlhčovač pro Medou

Váš dar pomohl pořídit elektrický odvlhčovač vzduchu pro humpolecké denní centrum Medou, potýkající se s plísní a vlhkostí ve svých prostorách.


Medou z.s. provozuje služby v rekonstruovaných prostorách staré prvorepublikové vily v Humpolci, ve zdech je vlhko a tvoří se zde hodně plísně. "Každý rok vynaložíme nemalé finanční prostředky na likvidaci těchto plísní a výmalbu. Proto chceme našim klientům a zaměstnancům zajistit zdravé a bezpečné prostření prostřednictvím zakoupení odvlhčovače vzduchu. Ideální vlhkost pro člověka se při pokojové teplotě pohybuje mezi 40 a 60 procenty. V prostorách Medou se vlhkost vzduchu dlouhodobě drží nad 60 % a nepomáhá větrání" napsala v žádosti o pomoc Klára Čechová, zodpovědná za projekt. Do prostor Medou by vyhovoval odvlhčovač TROTEC TTK 66E, výkon 24 litrů / den. Váš dar bude mít přímý dopad na zdraví 42 klientů Medou a ty, kteří s nimi pracují.


Děkujeme.

Nakonec to dopadlo dvakrát tak dobře. Díky věcnému daru odvlhčovače od soukromé osoby, mohl být z Vašich darů pořízen domácí kuchyňský robot, který klienti rádi a často při kulinářské tvorbě v Medou využívají, ale doposud si ho museli půjčovat a nosit z domu.Comentarios


bottom of page