top of page

Pelhřimovský jarmark

Rodinné centrum Krteček, nezisková organizace, založená na práci maminek bez finanční odměny, se dlouhodobě snaží zlepšovat kvalitu života rodin ve městě. V neděli 13.září uspořádala na náměstí v Pelhřimově první ročník akce na podporu všeho regionálního z Vysočiny - Pelhřimovský jarmark.

K mání tu byly například lokální brambory, mák, med, kmín, hovězí maso, pomazánky, pečivo, ručně presovaná káva, květiny, dýně, mýdla, šperky, keramika a originální textil pro děti i dospělé.

O doprovodný program jarmarku se postarala ZUŠ Pelhřimov s pěveckým koncertem svých absolventek, tančící pastevecká fenka Arwen se svou cvičitelkou Míšou z Horní Cerekve, saxofonová kapela Swinging Chipses z Humpolce, tombola a tvořivé dílny pro děti. Nechybělo výborné originální občerstvení.

Jarmark se vydařil, slunečnou neděli si přišlo užít opravdu mnoho lidí a tak se můžeme těšit na pokračování započaté tradice.

RC Krteček podalo Malou žádost o podporu Nadačnímu fondu pro Pelhřimovsko. Děkujeme všem dárcům, kteří na tuto akci přispěli přes dárcovskou aplikaci Darujme.cz a pomohli tak přivést jarmark úspěšně na svět.Comments


bottom of page